• 0535 3331616 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  Öyle bir okul hayal edin ki, öğrencilerin tüm ihtiyaçları ve yaratacakları her yeniliğin ham maddesi avuç içlerinde olsun.

  • Her sınıfta haftada en az 10 saat alanında uzman öğretmenler ve yabancı öğretmen rehberliğinde yabancı dil dersleri yapıyoruz. Etkinlik sınıflarımızda (English Clup) öğrencilerimiz oyun ve canlandırmalarla dil becerilerini geliştiriyor.
  • Yurt içinde ve yurt dışında kültürel değerlerin öğrenildiği, yaşayarak öğrenmenin gerçekleştiği ve ömür sürecek hatıraların kazanıldığı geziler düzenliyoruz.

  • Her öğrencimiz kendi yetenek ve ilgisi doğrultusunda bir kulüp ve spor etkinliği faaliyetine katılma şansına sahip. Etkinliklerimiz branşlarında lider eğitmen ve antrenörlerimizin danışmanlığında yürütülüyor.

  • Öğrencilerimiz satranç, zeka oyunları, drama, İngilizce dersleri ile bireysel yaratıcılıklarını ortaya  çıkartıyorlar. Dersleri kadar keyifli geçen etüt çalışmaları ile ulusal sınavlara planlı bir çalışma sistemi ile hazırlanıyorlar. Velilerimiz de internet aracılığı ile ödev takibi yapabiliyor, bireysel randevu sistemi ile her zaman okumuzda misafirimiz olabiliyorlar.

    

  Image
  • Ölçme-değerlendirme alanında destek olan uzman rehberlerimiz, öğrencilerimizin akademik gelişimini aylık yapılan deneme sınavları ve her öğrenciye özel hazırladıkları ders   çalışma programları ile takip ederler. Liseye geçiş sınavlarında süreç yönetimi, motivasyon ve aynı zamanda meslek yönelimi çalışmaları yaparak erken yaşlarda kariyer planlama ve gelecek hedefler konusunda öğrencilerimizi yıl boyu desteklerler.

  • Müfredata ek olarak uyguladığımız sınava hazırlık programları ile öğrencilerimizi lise geçiş sınavına (LGS) hazırlıyoruz. Ayrıca hafta sonu yapılan etütler ve ek çalışmalar, kış kamplarındaki yoğun akademik çalışmalar ile öğrencilerimiz dershaneye  ihtiyaç duymayacaktır.

  • Derslerin dışında ek çalışma, etüt, ödev tamamlama ve soru çözümüne tüm öğrenciler mutlaka katılır. Etüt ve ek çalışmalar öğrencinin ya da sınıfın ihtiyacına göre belirlenir. Mevzuatın ön gördüğü gün ve saatler dışındaki çalışmalar“Yetiştime Kursu\Etkinlikler” kapsamında yapılır.

  Image
  • Öğrencilerimiz çocukluktan erişkinliğe geçerken öğretmenlerimiz; onların çağa uygun akademik becerileri kazanmalarına rehber oluyorlar, içlerindeki merak duygusunu canlı tutmalarını sağlıyor, onlara sadece bilgiyi aktarmıyor, bilimsel düşünme becerilerini kazandırıyorlar, barış, hoşgörü, insan hakları gibi temel değerleri birlikte hatırlatıyorlar.

  • Rehberlik, problemi görebilme ve sorunlara modern yaklaşımlarla çözüm getirebilme yetisidir.

  • Bu bağlamda rehberlik servislerimiz yıl boyunca öğrencilerimizin akademik ve psikolojik gelişim takibini yaparlar. Önleyici ve gelişimsel rehberlik yaklaşımları ile uzman rehber öğretmenlerimiz öğrencileri gözlemler ve öğrencilere destek olurlar. Ayrıca okul-veli-öğrenci iş birliğini koordine ederek eğitimsel sürecin verimli olarak işlemesini sağlarlar.

  Image

  ADRESİMİZ

  Çamlıyayla Mahallesi, 6278 sk. no:16 Karaköprü / Şanlıurfa
  info@pisakoleji.com
  0535 3331616
  Image