• 0535 3331616 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Biz çocukların daha mutlu olduklarında daha iyi öğreneceklerine inanıyoruz. Çocukların doğal meraklarını eğitimin merkezinde tutan bir okul hayal edin

  • Yaşamdaki tüm sosyal becerilerin ve akademik başarının temelleri okul öncesi dönemde atılır. Erken yaşlarda öğrenme, güvenli ve sıcak ortamda mümkündür.
  • Öğrencilerimiz doğa ve çocuk dostu oyuncakları ile yerden ısıtmalı olarak tasarlanmış sınıflarında özgürce oynar, uyguladığımız aktif öğrenme modeli sayesinde insanlar, nesneler, olaylar ve fikirleri doğrudan deneyimleyerek keşfederler.

  • Pisa Koleji Anaokulu “kötü hava koşulu yoktur, uygun olmayan kıyafet vardır.” düşüncesiyle hareket eden bir okuldur. Hava koşulları çok olumsuz olmadığı sürece her gün iki kez bahçeye çıkılır

  Image
  • Okulumuzda, yarım gün İngilizce programı   uygulanmaktadır. Çocuklar günün yarısında tüm aktiviteleri İngilizce öğretmenleri ile ve yalnızca İngilizce konuşarak yaparlar.
  • İngilizce programının hedefi, ikinci dile yönelik merak uyandırarak, çocukların kendilerini rahatça ifade edecekleri bir ortam sağlamaktır. Çocuğun dünyasının bir parçası olan şarkılar, hikayeler, aktiviteler ve oyunlar yoluyla çok dilli vatandaşlar olma yolunda ilk adımlar atılır.

  • 5 yaş sınıflarında ayrıca her gün belirlenen sürelerde Almanca eğitimi verilerek küçük yaşlardan itibaren öğrencilerimizin çok dilli olmaları desteklenir.

  • Tüm sınıflarımızda 3 yabancı dil hocası derslere girecektir. Derslerimiz Grammer, Drama, Speaking şeklinde 3 bölüme ayrılmıştır. Grammer dersimizeTürkçe konuşan öğretmen, Drama ve Speaking dersine yabancı dil konuşan öğretmenler girecektir.

  • Yıl boyunca öğretmenlerimiz öğrencilerini öğrenme yaklaşımları, sosyal duygusal gelişim, sağlık ve fiziksel gelişim, dil okuma yazma ve iletişim, matematik, yaratıcı sanatlar, fen ve teknoloji ve sosyal bilimler alanlarında gözlemleyip çocuğa özel gelişim raporu hazırlarlar. Gerektiğinde Okul Psikoloğu'ndan  destek alınır.

  Image
  • Çocuklarımız kampüsümüzün hobi bahçesinden, müzik dersliğinden, drama dersliğinden, spor salonundan, görsel sanatlar dersliğinden ve çok amaçlı salonundan da  yararlanmaktadır.

  • Anaokulu bahçemiz kum havuzu, denge ekipmanları, oyun düzenekleri, sessiz alanlar gibi çocukların pek çok fiziksel ihtiyacını karşılayacak şekilde 3-6 yaş çocuklarına uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca çocukların bahçeye rahat ulaşabilmesi için sınıf kapılarının dışında sınıflardan bahçeye açılan kapılar dizayn edilmiştir.                                                          

    

  Image

  ADRESİMİZ

  Çamlıyayla Mahallesi, 6278 sk. no:16 Karaköprü / Şanlıurfa
  info@pisakoleji.com
  0535 3331616
  Image